Автомайдан

17 хв
Україна
Права людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Активісти / громадські організації Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Автомайдан

Після втечі президента Януковича із країни Сергій Хаджинов, один із засновників Автомайдану, спрямував діяльність організованого громадського руху на боротьбу з корупцією та реформою силових установ — прокуратури та міліції. Сьогодні в кожному місті й містечку України є свій автомайдан, який проводить акції протесту на локальному рівні.

Режисер

Сергій Лисенко

Сергій Лисенко закінчив режисерський факультет Київського національного університету кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Працював режисером і сценаристом у компаніях FilmUA і Star Media. У 2012 році разом із партнером Віктором Щєґловим заснував студію ≪Генератор Фільм≫ для роботи над власними кінопроектами.

Film poster
Films shorts

Цікаво було побачити фільм про Автомайдан, про те, як все починалось. А тепер коли є АТО, зовсім по іншому все сприймається. Тоді звичайні люди піднялися проти корупційного уряду, люди, які хотіли змін, нового кращого життя. Автомайдан був початком… Психологічно люди були готові до змін, але все ж таки залишалися певні побоювання того, що більша частина населення злякається і не підтримає. Особисто мені сподобався вислів голови ГО «Автомайдан»: «Я живу чесно, я не крав у бюджеті мільярди гривень і мені немає чого боятися, нехай бояться вони…»

Відвідувач кіноклубу Docudays UA при Волочиській центральній бібліотеці