Цап за голос

51 хв
Нідерланди
Права дитини Громадянин/-ка і держава Філософія прав людини Свобода слова та думки

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Працівники пенітенціарної служби України Державні службовці Заклади ДПтСУ Освітяни Учні Студенти Активісти / громадські організації Журналісти

Цап за голос

Після виборів, які нещодавно відбулися в їхній країні, багато кенійців полегшено зітхнули. Вибори, що пройшли 2013 року, хоча й не позбавлені підозр у фальсифікаціях, були проведені відносно спокійно порівняно з масштабними вибухами насильства чотири роки тому. У середній школі Маджаоні наступне покоління кенійських виборців навчається демократії. На щорічних шкільних виборах троє учнів змагаються за почесну посаду президента школи. Безмежні ентузіазм і мотивація цих трьох кандидатів віщують жорсткі виборчі перегони.

Режесер

Єрун ван Велзен

Вивчав режисуру документального кіно в Академії кіно і телебачення Нідерландів. Його перший повнометражний документальний фільм, «Вавумба», здобув світову популярність та кілька нагород, включаючи приз «Найкращий режисер-початківець» кінофестивалю у Трайбеці.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Жваво, дискусійно, обнадійливо. Адже якщо зараз ці діти задумуються над принципами демократії, то в дорослому житті вони можуть робити свідомий вибір, який базуватиметься на правах людини. Це важливо для формування політичної свідомості підлітків, які через кілька років вже самі братимуть участь у виборах.

Лариса,
відвідувачка кіноклубу Docudays UA Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги