Пол приходить з-за моря. Щоденник зустрічі

97 хв
Німеччина
Права меншин Свобода пересування Громадянин/-ка і держава Трудові права та міграція

Для кого:

Державні службовці Активісти / громадські організації Працівники пенітенціарної служби України Журналісти Заклади ДПтСУ Студенти Юристи Широке коло глядачів (від 18-ти років) Освітяни

Пол приходить з-за моря. Щоденник зустрічі

Пол пройшов шлях зі свого дому в Камеруні через Сахару на марокканське узбережжя, де він живе у лісі, вичікуючи на слушний момент, щоб перетнути Середземне море. 

Саме тут він зустрічає Якоба, режисера з Берліна, який знімає на кордонах Європи. Невдовзі Полу вдається перепливти море на гумовому човні і потрапити до Іспанії. Він вижив, але половина його супутників загинули під час цієї трагічної 50-годинної одіссеї. Протягом двох місяців Пола протримали в депортаційному центрі, а після звільнення він знову зустрічається з Якобом у притулку для мігрантів на півдні Іспанії. Коли Пол вирішує продовжити свою подорож до Німеччини, перед Якобом постає  вибір: стати активним учасником у Полових пошуках кращого життя, чи залишитися відстороненим режисером-документалістом?

Режесер

Якоб Пройсс

Якоб Пройсс народився у Берліні 1975 року, працює режисером-документалістом. Його фільми, зняті в Ірані, Боснії та Україні, були показані по телебаченню в більш ніж десяти країнах і на кіноекранах численних фестивалів. Його останній фільм «Інший Челсі» здобув у Німеччині нагороду для дебютантів «Ґрімме». Окрім своєї режисерської діяльності, Якоб Пройсс також займається політичною роботою. У 2014 році він став співзасновником ініціативи Geht Auch Anders, у рамках якої художники порушують політичні питання та виражають свої позиції. З 2014 року він регулярно працює експертом з міграції за численними запрошеннями – це безпосередній результат досліджень, які він провів для фільму «Пол приходить з-за моря». Якоб Пройсс здобув ступінь з юриспруденції у Сорбонні (Париж), а також маґістерський ступінь у Коледжі Європи (Натолін).

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts