Килимок

11 хв
Україна
Свобода від катувань

Для кого:

Заклади ДПтСУ Активісти / громадські організації Студенти Журналісти Юристи Працівники пенітенціарної служби України

Килимок

Події, які висвітлює режисер, відбуваються в Харкові. У цій історії йдеться про звичайну людину, життя якої змінюється за один день і назад вороття вже немає. Режисер попереджає, картина не для людей зі слабкими нервами. Дивіться фільм і пам’ятайте – вони поруч! І вже розпочали полювання. Можливо на тебе, а може під загрозою твої близькі. Фільм базується на реальних подіях.

Режисер

Андрій Роханський

Андрій Роханський народився 1964 року, юрист, директор громадської організації «Інститут правових досліджень і стратегій». З 2007 року працює в громадських організаціях, які здійснюють безкоштовну правову допомогу. Також бере участь у відео-адвокаційних проектах, присвячених проблемам захисту прав пацієнтів і проблемі припинення катувань людей, затриманих співробітниками міліції. Обидва проекти були представлені на Docudays UA у позаконкурсній програмі фестивалю. Перший проект під назвою «Ви маєте рацію» – містив три історії пацієнтів, права яких були порушені в лікувальних закладах. Другий ­– «Килимок, або Як я рвав шеврон у мента» – від першої особи розповідає історію людини, що піддалася катуванням у міліції з метою одержання зізнання у скоєні злочину, якого вона не скоювала.

 

Свої знання у відео-адвокації вдосконалив на тренінгу міжнародної асоціації Witness. Проекти були здійснені за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Film poster
Films shorts

Незалежно від того, чим по життю займається людина та яких вона поглядів і переконань — головне, щоб вона завжди залишалася людяною, не вдаючись до жорстоких і негуманних дій та вчинків.

Відвідувач кіноклубу Docudays UA Техніко-економічного фахового коледжу