Південний кордон

13 хв
Україна
Право на свободу та особисту недоторканність Свобода слова та думки Свобода пересування Права людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Активісти / громадські організації Державні службовці Освітяни Журналісти Заклади ДПтСУ Працівники пенітенціарної служби України Студенти Юристи Учні

Південний кордон

На Сході країни Російська Федерація розпочала неоголошену війну з Україною. На той час українська армія була фактично зруйнована проросійським режимом, насадженим в Україні сусідньою державою.Із перших днів російської агресії по всій Україні волонтери – громадські активісти – починають рух за відродження армії. Вони збирають кошти, продукти й речі, щоб забезпечити військових усім необхідним. На Півдні України у Херсонській області ситуація дуже напружена – є загроза вторгнення росіян із Криму. Херсонський Центр допомоги військовим об’єднує багато активістів, які наполегливо й невтомно працюють заради перемоги. Автори фільму вирушають в мандрівку із Наталею, яка везе необхідні речі військовим, які бережуть південний кордон країни.

Режесер

Сергій Лисенко

Сергій Лисенко закінчив режисерський факультет Київського національного університету кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Працював режисером і сценаристом у компаніях FilmUA і Star Media. У 2012 році разом із партнером Віктором Щєґловим заснував студію «Генератор Фільм» для роботи над власними кінопроектами.

Film poster
Films shorts
Films shorts

Фільм дуже відгукується, особливо зараз, коли Херсонщина окупована. Не всі з нас їздили на передову, багато хто не уявляє у яких умовах українські військові. І саме зараз у нас є шанс змінити історію, повернути втрачені території. Тому показ мотивує мене допомагати армії.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA ГО «Гендерний інформаційний центр»