Металобрухт

12 хв
Україна
Філософія прав людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Працівники пенітенціарної служби України Активісти / громадські організації Заклади ДПтСУ Юристи Студенти Журналісти Широке коло глядачів (від 18-ти років) Освітяни

Металобрухт

Там, де закінчується географія і здоровий глузд, є місце для нього. Це історія про людину, в якої є все. Це зовсім не те, що звикли уявляти собі продукти сучасної системи цінностей. Iснуючи на межі мороку алкоголізму і просвітлення, Фенік таки знайшов свою нішу. Хвилює лиш те, що скоро закінчиться металобрухт.

Режесер

Дмитро Глухенький

Народився у Києві в 1983 р. Закінчив Київський національний університет театру, кіно й телебачення ім. І.К. Карпенка Карого, Інститут екранних мистецтв, кафедру кінотелеоператорства. Працював на телеканалах «ICTV», «Глас», у кінокомпанії «Стар Медіа».

Film poster
Films shorts
Films shorts

Фільм мені сподобався своєю реалістичністю. Особливо сподобалась метафора про золоту рибку, яка дуже гарно характеризує головного героя. Одразу виникає риторичне питання: чи зможе Фенікс розвиватися далі, якщо він вважає, що у нього все є? Думаю, це малоймовірно. Я не засуджую головного героя, він дійсно щасливий у своєму світі, проте для мене ближче переконання, що потрібно завжди розвиватися, приймати виклики долі, адже, якщо ти не розвиваєшся, ти деградуєш.

Відвідувач кіноклубу Docudays UA Хмельницького районного сектору пробації № 7