Відкритий урок

14 хв
Україна
Право на освіту Філософія прав людини

Для кого:

Працівники пенітенціарної служби України Активісти / громадські організації Заклади ДПтСУ Державні службовці Журналісти Студенти

Відкритий урок

Якою ви знаєте нашу міліцію? Владною, суворою, самозадоволеною і навіть жорстокою. Але чи бачили ви охоронців порядку розгубленими, збентеженими і невпевненими? Як готувалися наші правоохоронці до «Євро-2012», і які уроки вони отримали? Про це наш фільм.

Режисерка

Наталія Машталер

Мій учитель повторював: «У доку- ментальному кіно можливо все, крім дублів!» Вважаю «реальне кіно», з відчуттям гостроти миттєвості, найдосконалішою формою мистецтва. Витонченою та філігранною. Найвищим пілотажем роботи режисера. Сценаристи списують драматургічні ходи з життя, а документальне кіно — саме життя — живе та справжнє. Тому воно найцікавіше! 

Наталія Машталер (Єгорова) закінчила Київський інститут екранних мистецтв за фахом «режисер кіно і телебачення». Працювала журналістом, редактором на телебаченні, брала участь в польсько-українському проекті-майстерні «Київ від світанку до заходу», у міжнародному проекті «Світ від світанку до заходу сонця» (2011).

Film poster
Films shorts

Мені було напрочуд цікаво й корисно дізнатися про те, якими бувають правоохоронці та як із ними правильно спілкуватися. Було б дуже добре, аби вдалося подібні кінопокази організувати в моїй школі — для моїх однокласників та інших учнів старших класів.

Вікторія,
відвідувачка кіноклубу Docudays UA «ДУМАй!»