Нульовий вплив

93 хв
США
Громадянин/-ка і держава Рівність і недискримінація Права людини Захист довкілля

Для кого:

Учні Активісти / громадські організації Журналісти Юристи Освітяни Студенти Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Нульовий вплив

Сім’я Бівен із Манхеттена розпочинає річний проект, спрямований на зменшення впливу на навколишнє середовище, який передбачає відмову від електроенергії та створення відходів (включаючи туалетний папір), а також виробництво нових ресурсів. «Нульовий вплив» створює особистісний і часто химерний портрет подружжя, яке пристосовується до суворих і тривалих змін у способі життя, що повністю змінюють їх існування. Як вони справляються з цими змінами? Чи стають деякі речі в житті кращими і простішими, якщо дещо обмежити себе?


Режесерка

Лора Ґебберт

Лора Ґебберт - режисерка, яка разом з продюсером Еден Вурмфельд тривалий час співпрацюють у створенні розважальних проектів із соціальним значенням. Вони є випускниками Школи кіно і телебачення UCLA.
ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ

Цілителі з Парнасу-400 (1997), Історія із Сансет (2003), Місто золота (2015)

Режесерка

Джастін Шайн

Студія Джастіна Шайна Shadowbox Films займається виробництвом документальних фільмів, у центрі яких – особистісні історії, які вивчають культурні та суспільні проблеми. Заснована випускниками Стенфорда у 1998 році, студія Shadowbox створила відзначені нагородами фільми від концепції до трансляції на телебаченні, для освітніх і корпоративних спільнот. 

Film poster
Films shorts
Films shorts