Моя щаслива непроста родина

17 хв
Нідерланди
Права жінок Права ЛГБТІК Права дитини Право на повагу до приватного і сімейного життя

Для кого:

Журналісти Учні Студенти Освітяни Активісти / громадські організації Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Моя щаслива непроста родина

Ця дотепна молодіжна документальна стрічка розповідає про трьох молодих дівчат різного віку. Між ними є дещо спільне: незвичайна побудова родини. Звісно, з родичами пригод ніколи не бракує... Дівчата знайомлять свої родини і вперше діляться своїми почуттями та захопленням перед батьками.

Режесерка

Тесса Луїза Поп

Тесса Луїза Поп народилася в Амстердамі 1988 року. Здобула освіту режисера документаліста в Нідерландській кіноакадемії. Роботи Тесси вирізняються аналітичним і гумористичним поглядом на реальність Її фільми наділені автентичним поглядом на людські історії. Її дипломний фільм «Походження проблеми» здобув грошову нагороду Wildcard від Нідерландського кінофонду в 2016 році. Наразі Тесса працює над кількома проектами: вона планує роботу над наступним фільмом, знімає рекламу й документальний серіал.

 

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ

Вибране: Походження проблеми (2016), Моя щаслива непроста родина (2017)

Film poster
Films shorts

Вразило, як діти, героїні фільму, щиро діляться своїми почуттями, вільно висловлюються і відкрито розповідають про батьків, історію сім’ї, теперішні стосунки. Це геть не характерно для нас — ми закриті. Наших дітей, та й батьків теж, варто навчати розуміти свої почуття, озвучувати їх, домовлятися, поступатися, враховувати бажання одне одного. Від цього всі виграють.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA «Потенціал»