Обережно, провалля!

98 хв
США
Громадянин/-ка і держава Права дитини

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Державні службовці Освітяни Активісти / громадські організації Журналісти Студенти Учні Юристи Заклади ДПтСУ Працівники пенітенціарної служби України

Обережно, провалля!

Йому вдається зафільмувати несподівану для них дорослість, із усіма безнадійними роботами, народженням дітей і роздумами про те, що означає бути людиною. Через багато років Бінґ повертається до рідного міста з’ясувати, що сталося із друзями дитинства. Режисер порушує майже всі правила документальних зйомок: з’являється у своєму власному фільмі, іноді говорячи просто в камеру. Подекуди «Обережно, провалля!» нагадує сеанс психотерапії, де режисер проживає насильство, якого зазнав від батька, і попереджає свого друга Зака про загрозу опинитися у такому самому замкненому колі алкоголізму та жорстокості. Зрештою Ліу блискуче реалізовує своє завдання, оскільки кожна деталь цього фільму щира. У ньому режисер змальовує дуже актуальний портрет американського покоління, якому загрожує забуття.

Режесер

Бінґ Ліу

Бінґ Ліу - 30-річний режисер із Чикаго. Його документальний фільм «Обережно, провалля!» здобув визнання критиків і понад 50 нагород із моменту прем’єри на кінофестивалі «Санденс» у 2018 році, де отримав спеціальний приз журі «За прорив у кінорежисурі». Був режисером трьох сюжетних ліній 10-годинного серіалу Стіва Джеймса «Америка – мені» про расову нерівність в освітній системі США. Бінґ входить до Гільдії режисерів Америки, колишній член Міжнародної гільдії кінорежисерів. У 2017 році Бінґ здобув стипендію Film Independent і грант Ґарретта Скотта для документалістів, а також із відзнакою закінчив бакалаврат із літератури Іллінойського університету.


Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Цікавий фільм. Особливо важливо те, що зазвичай після таких фільмів виникає бажання з кимось це обговорити, а в таких форматах заходів є фахівець, який може прокоментувати та відповісти на запитання.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова