Просто зроби це

88 хв
Великобританія
Свобода пересування Право на повагу до приватного і сімейного життя Доступ до інформації Свобода слова та думки Свобода мирних зібрань та об’єднань Право на життя

Для кого:

Учні Освітяни Юристи Студенти Журналісти Активісти / громадські організації

Просто зроби це

Марина – одна із кола молодих сучасних «позазаконників» – людей, яким не все одно, що відбувається з нашою планетою, і які готові діяти. Режисерка Емілі Джеймс знайомиться зі спільнотою британських активістів по збереженню навколишнього середовища й зближується з ними. Їхнє життя насичене подіями: вони чистять димарі енергостанції, зачиняються у «Роял банку» в Шотландії, погрожують зброєю поліції на Копенгагенському саміті. Скоординовані, кумедні та чарівні, учасники цієї групи пристрасно дбають про довкілля усього світу та в той же час мужньо та рішучо працють над власним.

 

«Просто зроби це» – унікальний незалежний проект, створений за участі більше 100 волонтерів та 447 добровільних спонсорів.

Режесерка

Емілі Джеймс

Американська режисерка та продюсерка Емілі Джеймс. Фільми Джеймс, які вона створила у співпраці з британським телебаченням, поєднують інтерес молодої режисерки до історії, науки і політики. Кіномова документалістки вирізняється легкою іронією навіть у підході до складних питань - так, як у фільмі «Просто зроби це»: історія життя громадських активістів виглядає дуже веселою, незважаючи на всю серйозність і небезпеку їхніх акцій.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Фільм мені дуже сподобався. І, як на мене, питання глобальних кліматичних змін надзвичайно актуальне. Також, на мою думку, добре, що авторка зобразила цей активістський рух. Це нам показує, що не мовчати — важливо. А ще важливо, щоб людина не була одинока в тому, що вона робить і за що бореться.

Богдан,
відвідувач кіноклубу Docudays UA «Права людини крізь обʼєктив»