Джованні та балет на воді

17 хв
Нідерланди
Права дитини Філософія прав людини

Для кого:

Активісти / громадські організації Освітяни Державні службовці Журналісти Учні Студенти Заклади ДПтСУ Юристи

Джованні та балет на воді

У десятирічного Джованні є мрія: він хоче стати першим хлопчиком, який візьме участь у Чемпіонаті Нідерландів із синхронного плавання. Оскільки цей вид спорту вважається «дівчачим», не всі розуміють його прагнення. Але Джованні йде своєю дорогою, а Кім, його дівчина, чудово розуміє хлопця. Лишаючись на самоті, вони обговорюють своє майбутнє. Чи скористається Джованні підтримкою Кім і чи дійде до Чемпіонату?

Режесерка

Астрід Буссінк

Астрід Буссінк народилася 1975 року, вивчала образотворче мистецтво в Академії образотворчих мистецтв AKI в Енсхеде та кіно в Единбурзькому коледжі мистецтв у Шотландії. Під час навчання зняла документальний фільм «Творці янголів». Одна з її останніх робіт, «Сховище», здобула нагороду «Золоте теля» як найкращий короткометражний документальний фільм на Нідерландському кінофестивалі. Режисерка живе та працює в Амстердамі.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Мене охопила невимовна радість, коли всім моїм учням із 8-А класу також (одноголосно!) сподобався цей фільм. Моментами вони реготали, а за мить затихали у спільному переживанні за хлопчика. Їм подобалося, що на екрані все природно і відверто, хоча б, до прикладу, стосунки Джованні та Кім.

Любов Максименко,
модераторка кіноклубу Docudays UA при Львівській ЗОШ № 44 ім. Т. Г. Шевченка