Євромайдан. Чорновий монтаж.

59 хв
Україна
Свобода мирних зібрань та об’єднань Свобода слова та думки Право на свободу та особисту недоторканність Права людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Учні Студенти Юристи Заклади ДПтСУ Працівники пенітенціарної служби України Журналісти Державні службовці Освітяни Активісти / громадські організації

Євромайдан. Чорновий монтаж.

Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. У 2014 році ми вирішили відмовитися від фільму-відкриття, адже вся наша увага прикута до змін, що сьогодні відбуваються в державі. Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів. Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Українського протесту. Проживіть з нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію нашими очима.

Режисер

Володимир Тихий

Український кінорежисер, сценарист та продюсер документальних та ігрових фільмів. Народився 25 лютого 1970 року у Червонограді Львівської області. Після закінчення школи Володимир вступив у 1987 році в Червоноградський гірничий технікум. У 1989-1991 роках служив у радянській армії у морській авіації, був дислокований в Білорусі. Згодом у 1992 році вступив а 1997 році закінчив режисерський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого (майстерня Михайла Іллєнка).Свою кар'єру розпочав як режисер телефільмів та телесеріалів, згодом змінив фокус на документалістику і в решті-решт остаточно перейшов до зйомок повнометражних художніх фільмів.

Андрій Литвиненко

Андрій Литвиненко закінчив Університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого у 2012 році. Спеціальність – режисер кіно і телебачення. Був автором ідеї й одним із режисерів кіноальманаху «Поза Євро», присвяченому Чемпіонату світу з футболу Євро-2012, взяв участь в антології «Українські голоси» та «Євромайдан. Чорновий монтаж», «Київ від сходу до заходу». У 2013 році отримав грант Gaude Polonia і навчався у Варшавській школі Вайди в студії документальних фільмів. Автор ідеї фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова».

Катерина Горностай

Катерина Горностай народилась 15 березня 1989 року в місті Луцьк (Україна). Отримала ступінь бакалавра природничих наук за спеціальністю «біологія» і магістра журналістики в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія». Зараз навчається у Школі документального кіно та театру Маріни Разбєжкіної та Міхаіла Уґарова.

Роман Бондарчук

Роман Бондарчук народився 1982 року. Закінчив Київський національний університет театру, кіно й телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (майстерня Юрія Іллєнка). Зняв багато документальних і короткометражних фільмів, а також відеокліпів. Володар численних нагород національних та міжнародних кінофестивалів.

Юлія Гонтарук

Юлія Гонтарук народилася 1987 року в Києві. У 2007-2012 роках навчалася режисурі в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.

Роман Любий

Роман Любий закінчив КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, майстерня Валентина Марченка. Входить до творчого обєднання «Вавилон13», працює з кіно, театром і музикою.

Олександр Течинський

Олександр Течинський народився у 1979 році у місті Дніпро в Україні. Дитинство провів у республіці Саха (Якутія) на північному сході Росії. У 1999 році закінчив Дніпропетровське медичне училище, після чого працював медиком у команді швидкої психіатричної допомоги. У 2001 році залишив медицину і почав працювати фотографом-фрілансером. Працює фоторепортером уже більш ніж 15 років, у тому числі співпрацював із Frankfurter Allgemeine Zeitung, Der Spiegel, Vogue, Playboy та іншими виданнями. Окрім України, фотографував в Ірані, Афганістані, Азербайджані, Бразилії, Ліберії, Грузії, Росії та Латвії. Зосередився на створенні документального кіно з 2011 року. Його дебютний повнометражний документальний фільм «Все палає» здобув нагороду MDR Film Prize за найкращий східноєвропейський документальний фільм на фестивалі DOK Leipzig у 2014 році.

Олексій Солодунов

Олексій Солодунов, український режисер та оператор.

Дмитро Стойков

Дмитро Стойков, український режисер та фотограф.

Андрій Кісєльов

Режисер документального кіно, оператор. Працював з Олександром Расторгуєвим та Павлом Костомаровим на проектах «Лента», «Реальність», «Норильськ фільм», «Це я». Режисер проекту «Ознаки Життя» на Радіо Свобода.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Фільм, який наблизив нас, дітей, до подій Євромайдану, ніби такого далекого, а водночас такого близького. Мене ніби «затягнуло» у фільм, я перестав бути простим глядачем, я ніби потрапив у ту круговерть подій і прожив ці три місяця життям активіста, який хотів, щоб його думку почули, а у відповідь отримав…постріли…

Відвідувач кіноклубу Docudays UA ГО «В єднанні — сила»