Фільм, який наблизив нас, дітей, до подій Євромайдану, ніби такого далекого, а водночас такого близького. Мене ніби «затягнуло» у фільм, я перестав бути простим глядачем, я ніби потрапив у ту круговерть подій і прожив ці три місяця життям активіста, який хотів, щоб його думку почули, а у відповідь отримав…постріли…

Євромайдан. Чорновий монтаж.
Євромайдан. Чорновий монтаж.
Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. У 2014 році ми вирішили відмовитися від фільму-відкриття, адже вся наша увага прикута до змін, що сьогодні відбуваються в державі. Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів. Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Українського протесту. Проживіть з нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію нашими очима.

Режесер
Володимир Тихий
Український кінорежисер, сценарист та продюсер документальних та ігрових фільмів. Народився 25 лютого 1970 року у Червонограді Львівської області. Після закінчення школи Володимир вступив у 1987 році в Червоноградський гірничий технікум. У 1989-1991 роках служив у радянській армії у морській авіації, був дислокований в Білорусі. Згодом у 1992 році вступив а 1997 році закінчив режисерський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого (майстерня Михайла Іллєнка).Свою кар'єру розпочав як режисер телефільмів та телесеріалів, згодом змінив фокус на документалістику і в решті-решт остаточно перейшов до зйомок повнометражних художніх фільмів.

Андрій Литвиненко
Андрій Литвиненко закінчив Університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого у 2012 році. Спеціальність – режисер кіно і телебачення. Був автором ідеї й одним із режисерів кіноальманаху «Поза Євро», присвяченому Чемпіонату світу з футболу Євро-2012, взяв участь в антології «Українські голоси» та «Євромайдан. Чорновий монтаж», «Київ від сходу до заходу». У 2013 році отримав грант Gaude Polonia і навчався у Варшавській школі Вайди в студії документальних фільмів. Автор ідеї фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова».

Катерина Горностай
Катерина Горностай народилась 15 березня 1989 року в місті Луцьк (Україна). Отримала ступінь бакалавра природничих наук за спеціальністю «біологія» і магістра журналістики в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія». Зараз навчається у Школі документального кіно та театру Маріни Разбєжкіної та Міхаіла Уґарова.

Роман Бондарчук
Роман Бондарчук народився 1982 року. Закінчив Київський національний університет театру, кіно й телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (майстерня Юрія Іллєнка). Зняв багато документальних і короткометражних фільмів, а також відеокліпів. Володар численних нагород національних та міжнародних кінофестивалів.

Юлія Гонтарук
Юлія Гонтарук народилася 1987 року в Києві. У 2007-2012 роках навчалася режисурі в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.

Роман Любий
Роман Любий закінчив КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, майстерня Валентина Марченка. Входить до творчого об’єднання «Вавилон’13», працює з кіно, театром і музикою.

Олександр Течинський
Олександр Течинський народився у 1979 році у місті Дніпро в Україні. Дитинство провів у республіці Саха (Якутія) на північному сході Росії. У 1999 році закінчив Дніпропетровське медичне училище, після чого працював медиком у команді швидкої психіатричної допомоги. У 2001 році залишив медицину і почав працювати фотографом-фрілансером. Працює фоторепортером уже більш ніж 15 років, у тому числі співпрацював із Frankfurter Allgemeine Zeitung, Der Spiegel, Vogue, Playboy та іншими виданнями. Окрім України, фотографував в Ірані, Афганістані, Азербайджані, Бразилії, Ліберії, Грузії, Росії та Латвії. Зосередився на створенні документального кіно з 2011 року. Його дебютний повнометражний документальний фільм «Все палає» здобув нагороду MDR Film Prize за найкращий східноєвропейський документальний фільм на фестивалі DOK Leipzig у 2014 році.

Олексій Солодунов
Олексій Солодунов, український режисер та оператор.

Дмитро Стойков
Дмитро Стойков, український режисер та фотограф.

Андрій Кісєльов
Режисер документального кіно, оператор. Працював з Олександром Расторгуєвим та Павлом Костомаровим на проектах «Лента», «Реальність», «Норильськ фільм», «Це я». Режисер проекту «Ознаки Життя» на Радіо Свобода.
