Диксиленд

60 хв
Латвія, Україна, Німеччина

Для кого:

Диксиленд

Хвилі Чорного моря розбиваються об пірс, сонце яскраве і небо блакитне. Дитячий оркестр Dixieland виконує марш. Учитель слухає. Здається, щастя триватиме вічно. Але дорослішання - невідворотнє. Раптом виявляється, що учитель - смертний, а в друга - свої плани на життя. Медалі й оркестрові інструменти виблискують на сонці, але кожна дитина має свою долю – з музикою чи без неї.

Режесер

Роман Бондарчук

Роман Бондарчук закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебаченя ім. І. К. Карпенка-Карого (майстерня Юрія Іллєнка – одного із засновників школи українського поетичного кіно). Роман створив низку короткометражних ігрових і документальних фільмів, а також музичних кліпів. Його дебютний повний метр «Українські шерифи» здобув приз журі на кінофестивалі IDFA-2015, а також гран-прі Docs against Gravity (Гдиня), був делегований Українським Оскарівським комітетом на здобуття премії Американської кіноакадемії у 2016 році. Нині Роман працює над своїм ігровим дебютом – фільмом «Вулкан»

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Фільм Романа Бондарчука присвячений темі дорослішання, пошуку власного покликання. За відгуками глядачів, це атмосферне кіно, яке занурює в дитинство, дозволяє замислитися над тим, як ми обираємо своє коло спілкування, як батьки можуть в цьому підтримувати власних дітей. Зазначали, що важливо, щоб дитина могла обирати собі хобі, тоді вона буде робити все із захопленням, без тиску з боку дорослих.

Оксана Червякова,
модераторка кіноклубу Docudays UA при Міській молодіжній громадській організації міста Золотоноша