Рахую дні, рахую роки

14 хв
Швеція
Права дитини

Для кого:

Учні Студенти Освітяни

Рахую дні, рахую роки

Багато дітей приховують якусь таємницю і думають, що вона відома лише їм. У фільмі, що ґрунтується на документальних особистих історіях і думках, ми зустрінемося з трьома дітьми. Жвавий, забарвлений грайливими образами та великою цікавістю, цей фільм запрошує глядачів до внутрішнього світу дитини.

Режесерка

Монне Ліндстрьом

Монне Ліндстрьом народилася 1963 року у Швеції. Багато років працювала художницею та арт-директором. Її перший фільм «Пограємо у теніс?» брав участь у програмі численних міжнародних фестивалів, зокрема кінофестивалю у Вальядоліді, Nordisk Panorama, Фестивалю короткометражних фільмів в Уппсалі та інших.

Film poster
Films shorts

Подумав, як прикро було моїм батькам, коли я вчинив злочин. Ніколи про це не задумувався. А тут через розповіді дітей подивився на ситуацію, в якій опинилась моя родина, з іншого боку. Тема сумна, але фільм легко сприймається через те що це мультик. Як в мене будуть діти, то не хотів би, щоб вони таке пережили. Мені дуже хочеться змінитись. Не хочу більше в СІЗО, не хочу, щоб моя мама плакала. Ще звернув увагу, що ці діти такі добрі серцем і такі дорослі.

Відвідувач кіноклубу Docudays UA Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги