Булер

47 хв
США
Права дитини Філософія прав людини Право на людську гідність

Для кого:

Освітяни Учні Студенти Активісти / громадські організації

Булер

Понад 13 мільйонів дітей в Америці стануть жертвами булінгу, що робить його найпоширенішою формою насильства, з яким стикаються молоді люди в цій країні. Новий документальний фільм «Кривдник», режисером якого є лауреат нагород фестивалю Санденс та «Еммі» Лі Гірш, показує цю приголомшливу статистику в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей.

 

У фільмі задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і відображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, спрямований на зміну ставлення до булінгу в школах, спільнотах та суспільстві загалом. 

Режисер

Лі Гірш

Лі Гірш (1972 року народження) — американський режисер документального кіно. Гірш закінчив Школу Патні у Вермонті та Гемпширський коледж у Амгерсті, Массачусетс. Він був автором сценарію та режисером документального фільму «Амандла!: Революція в гармонії чотирьох партій». Гірш також написав одну з частин книги «Звук без меж: Семпли з цифрової музики та культури» (MIT Press, 2008), редактором якої був Пол Д. Міллер (DJ Spooky). Прем’єра його фільму «Кривдник» відбулася на Кінофестивалі в Трибеці у 2011 році.

Film poster
Films shorts
Films shorts

Переглянувши фільм «Булер» кожен/-на з нас замислився, чи вміємо ми відчувати своїх дітей. Як ми цікавимося їхнім шкільним життям, їхніми переживаннями. Цей фільм нагадує нам про те, що тільки ми як батьки маємо вчити дітей говорити про свої проблеми, поки не пізно. Головний герой фільму Алекс сам визнав свою проблему в тому, що він нікому нічого не говорив, а всі знущання доводилося терпіти. Це ще раз доводить, що діти часто знаходяться на самоті зі своїми проблемами.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA при Волочиській центральній бібліотеці