Жінка в полоні

87 хв
Угорщина
Громадянин/-ка і держава Рівність і недискримінація Трудові права та міграція

Для кого:

Активісти / громадські організації Освітяни Державні службовці Журналісти Працівники пенітенціарної служби України Заклади ДПтСУ Студенти Учні Юристи

Жінка в полоні

«Жінка в полоні» – це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Режисерка

Бернадетт Туза-Ріттер

Бернадетт Туза-Ріттер – угорська незалежна кінорежисерка і режисерка монтажу, що спеціалізується на авторських документальних і художніх фільмах. Вона вивчала режисерську справу і монтаж в Університеті театрального мистецтва і кіномистецтва в Будапешті. У 2013 році працювала режисеркою у проекті під назвою «Кінопотяг – російська зима», який здобув приз глядацьких симпатій на фестивалі документального кіно Vision du Réel. Вона є членкинею HSE та Угорської кіноакадемії. Прем’єра її першого повнометражного документального фільму «Жінка в полоні» відбулася на МФДК в Амстердамі в основній конкурсній програмі. Після цього фільм був відібраний до програми конкурсу світової документалістики на кінофестивалі Sundance, ставши першим угорським повнометражним фільмом, який був включений до конкурсної програми цього фестивалю.

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ

Фільмографія: Жінка в полоні (2017)

 

Film poster
Films shorts
Films shorts

Після перегляду діти розповіли про емоції, які викликав у них фільм та разом з модератором обговорили питання торгівлі людьми в Україні та найбільш поширені негативні ситуації, в які потрапляють люди. Школярі охоче ділилися своїми враженнями від перегляду й зазначали, що здобули нові корисні знання!

Аліна Ярова,
модераторка кіноклубу Docudays UA Тростянецької публічної бібліотеки