Від шепоту до крику

95 хв
США
Свобода слова та думки Тоталітарні режими Свобода мирних зібрань та об’єднань Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Активісти / громадські організації Освітяни Державні службовці Журналісти Працівники пенітенціарної служби України Заклади ДПтСУ Студенти Юристи Учні

Від шепоту до крику

Цей театралізований документальний фільм досліджує героїчні спроби борців за демократію у п’яти країнах – Єгипті, Малайзії, Україні, Венесуелі та Зімбабве, а також виклики, котрі кидають диктатори, проти яких вони виступають. Герої стрічки – це студентські лідери (Венесуела), молоді фахівці (Єгипет), політики-опозиціонери (Малайзія та Зімбабве) та колишній президент (Україна). Усі вони живуть на різних континентах і належать до різних культур, але всі прагнуть справедливості. Щоб здобути політичну свободу для себе та своїх співвітчизників, вони ризикують усім.

Режесер

Бен Мозес

Бен Мозес народився 1942 року. У його доробку безліч телепрограм і фільмів, що здобули 21 премію/номінацію на «Еммі» та «Оскар». Як співзасновник компанії Appleseed Entertainment він 2006 року очолив відділ документальних фільмів, працюючи і сценаристом, і режисером, і продюсером. Найвідоміша робота Мозеса-продюсера – це справжній хіт «Доброго ранку, В’єтнам» з Робіном Вільямсом у головній ролі. Однак перед початком роботи над художніми стрічками Мозес займався режисурою та виробництвом документальних телефільмів на різноманітні теми – від голоду до евтаназії. Ці стрічки були нагороджені премією «Еммі», адже вони перехоплюють подих і змушують замислитись.

 

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ
(вибране): На схід від ріки Лос-Анджелес (1984), Доброго ранку, В’єтнам (1987), Долаючи гору: подорож воїна додому (2009), Від шепоту до крику (2012)

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts