Презентація всеукраїнської кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!»

31 липня 2015

Відеозапис презентації всеукраїнської кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!» у рамках правозахисної програми ХІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. 

Зазвичай у повсякденному житті ми не замислюємося над тим, що дискримінація існує. Доки ми самі, чи наші родичі чи друзі не зіштовхнемося з обмеженням своїх прав. Проте мало кому з нас вдається відновити свої права чи отримати послугу, в якій нам було відмовлено. Це зазвичай відбувається через те, що ми не знаємо, що робити у випадках, коли нас дискримінували.

Організатори кампанії, а саме: Коаліція з протидії дискримінації в Україні, Центр інформації про права людини за підтримки Pact, Inc. в Україні та міжнародного фонду «Відродження» розказали про порушення прав людини в Україні, а головне – про те, як із цим боротися.

Вони наголошують: дискримінація стосується кожного. І доводять простими прикладами: «Чи траплялося, що вас не взяли на роботу, бо вам всього 20 років? Це дискримінація. Не взяли на роботу, бо вам уже 40? Це дискримінація. Не взяли на роботу, бо ви... жінка? Немає можливості потрапити в магазин, бо є сходи, а ви пересуваєтеся на інвалідному візку? Це дискримінація...