Освіта з прав людини в навчальних закладах ДПтСУ за допомогою інструментів фестивалю Docudays UA

04 квітня 2016

Виступ Олега Дуки, начальника Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, підполковника внутрішньої служби, в рамках конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини», 28-29 березня 2016 р.

Hello

span

Щоб поділитися досвідом і разом акумулювати ідеї для розвитку проекту DOCU/КЛУБ ми зібрали модераторів кіноклубів Docudays UA на конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини», яка пройшла 28-29 березня 2016 року в рамках XIII Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

У програмі конференції першого дня відбулися виступи координаторів проекту за напрямками та представників кіноклубів з різних регіонів України, в тому числі зі Сходу та Криму, які поділилися досвідом своєї роботи, озвучили проблеми та досягнення проекту.

На пленарному засіданні конференції Олег Дука розказав про освіту з прав людини в навчальних закладах Державної пенітенціарної служби України за допомогою інструментів фестивалю Docudays UA.