Конкурс став чудовою нагодою для керівників та модераторів кіноклубів поділитися історіями змін, поширити кращі практики та активізувати процес обміну досвідом.
Конкурсна комісія з представників Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та експертів з прав людини впродовж майже 2 місяців детально вивчала історії успіху учасників.
Проаналізувала та оцінила вплив імпакт-діяльності окремих кіноклубів Docudays UA на підвищення рівня обізнаності аудиторії щодо стану прав людини в Україні. Звертали увагу на участь кіноклубів у адвокаційних кампаніях, просуванні та підтримці демократичних реформ.
Серед 12 фіналістів планували визначити чотирьох переможців, але імпакт- діяльність кіноклубів виявилась настільки потужною, що конкурсна комісія наполягла, аби нагороду отримали не чотири, а шість кіноклубів.
Тож зустрічайте шістьох переможниць:
у номінації Кіноклуби при навчальних закладах - Світлана Арабаджи , кіноклуб Docudays UA при Студентському науковому історико-археологічному товаристві Маріупольського державного університету, м. Маріуполь
у номінації Кіноклуби при культурно-просвітницьких організаціях – Зоя Філіпенко, Кіноклуб Docudays UA при Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці "Право в об'єктиві", м. Хмельницький
у номінації Кіноклуби при правозахисних організаціях маємо двох переможниць:
- Ніна Хома, Кіноклуб при Громадській організації "Патронус", м. Львів;
- Ілона Коротіцина, Кіноклуб Docudays UA при Благодійній організації "Фонд милосердя та здоров'я", м. Херсон
у номінації Кіноклуби при закладах ДПтСУ:
– Олена Удовицька, кіноклуб Docudays UA при державній установі "Кременчуцька виховна колонія", м. Кременчуг;
– Антоніна Стефанюк, кіноклуб Docudays UA при Мелітопольській установі виконання покарань №144, м. Мелітополь.
Нагадуємо, що переможниці конкурсу отримають сертифікати номіналом 5000 грн на придбання обладнання, необхідного для роботи кіноклубів. Ті кіноклуби-фіналісти, які не перемогли, отримають сертифікати номіналом 1000 грн, теж на придбання обладнання.