Йоанна

45 хв
Польща
Філософія прав людини Право на повагу до приватного і сімейного життя Права людини Права жінок Медичні права.Охорона здоров’я. Свобода слова та думки Право на соціальне забезпечення

Для кого:

Активісти / громадські організації Журналісти Студенти Освітяни Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Йоанна

Через записи в блозі Йоанна стала для багатьох читачів втіленням життя, сповненого радості. В дописах вона детально й чесно розповідає про свій побут; у неї прості цілі, як-от: організувати для родини подорож до озер, в її планах на найближчий час – побачити, як син уперше їде на велосипеді без допоміжних коліщаток. Йоанна починає вести онлайн-щоденник, коли дізнається, що хвора на рак і жити залишилося три місяці. Тоді вона обіцяє Ясеві, своєму п’ятирічному синові, що зробить усе можливе, аби протриматися якнайдовше. І починає писати заради нього.

Режисерка

Анета Копач

Анета Копач закінчила факультет психології та здобула другу вищу освіту на факультеті репортажу в Інституті журналістики при Варшавському університеті. Вона також є випускницею Документальної програми DOK PRO Школи Анджея Вайди. Професійний досвід здобувала на іноземних знімальних майданчиках і під час роботи над пост-продакшеном стрічки «Поховайте мене живцем», де знялися Білл Мюррей, Сіссі Спейсек та Роберт Дювалл. Вона є автором сценарію і співрежисером відеокліпу на пісню Prawdziwe Życie («Справжнє життя») польського гурту T. LOVE.

Film poster
Films shorts