Явних проявів немає

64 хв
Україна
Права людини Медичні права.Охорона здоров’я. Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Студенти Освітяни Заклади ДПтСУ Державні службовці Працівники пенітенціарної служби України Журналісти Активісти / громадські організації Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Явних проявів немає

Що залишається за лаштунками героїчних відео про наших воїнів в Україні? З чим вони змушені стикатися, сам на сам, у мирному житті, і де закінчується війна? Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із ПТСР та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Цей документальний фільм показує її шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.

Режисерка

Аліна Горлова

Режисерка документальних та ігрових фільмів, режисерка монтажу. Народилася та живе в Україні. Здобула ступінь бакалавра в Київському Національному Університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого.

Знімає документальне та ігрове кіно, соціальну рекламу, відеокліпи. В 2016 році презентувала свій повнометражний документальний фільм «Холодний Яр. Інтро» на Одеському міжнародному кінофестивалі та «Артдокфесті».

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ

Перший крок у хмарах (2012), Babushka (2014), Холодний Яр. Інтро (2016), Невидимий батальйон (2017)

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts