Яма

84 хв
Чехія
Громадянин/-ка і держава Права людини

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Заклади ДПтСУ Журналісти Активісти / громадські організації Студенти Юристи Державні службовці Працівники пенітенціарної служби України

Яма

Наташа Юрченко жила у маленькому селі, доки забудовники не вирішили зайняти цю місцевість. Її сім’я чинила спротив забудові, а тепер опинилася в пастці поміж висотних будинків. Наташа хоче боротися за свій дім, але в її родині назрівають конфлікти. Як далеко вона піде заради рідної домівки? Кінопортрет п’яти років життя однієї надзвичайної родини в сучасній Україні.

Режисер

Їржі Стейскал

Здобув бакалаврський ступінь Університету Томаса Бати у Зліні. Продовжив навчання у Балтійській школі кіно та медіа у Таллінні, де здобув магістерський ступінь із кінорежисури. Повернувся до Зліна, де 2011 року завершив навчання на магістратурі з монтажу та звукорежисури. Його короткометражний фільм «Яма» – один із найуспішніших за кордоном чеських документальних фільмів 2011 року. Згодом він змонтував кілька документальних фільмів для телебачення Чехії.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts

На мій розсуд, фільм хвилюючий та змушує замислитись. Відчуваю співчуття до складної долі головної героїні та водночас захват стосовно її сили духу та витримки. Розумію складність та важкий шлях боротьби з системою.

Відвідувач кіноклубу Docudays UA Мелітопольської установи виконання покарань № 144