У пошуках Фарідех

86 хв
Іран, Нідерланди
Права дитини

Для кого:

Учні Освітяни Широке коло глядачів (від 18-ти років)

У пошуках Фарідех

Повнометражний документальний фільм про іранську дівчину Фарідех, яку у 1976 році у віці 6 місяців залишили у храмі. Згодом її всиновила голландська родина, яка забрала її до Нідерландів, аби дати їй нове життя. Батьки обіцяли відвезти її до Ірану, коли їй виповниться 18, але не зробили цього, бо завжди вважали Іран занадто небезпечною країною. Дівчина долає свої страхи та самостійно вирушає до рідної країни, де знайомиться із трьома родинами, одна з яких може виявитися її біологічною сім’єю, і відкриває свою іранську ідентичність і культуру.

Режесер

Азадех Муссаві

Азадех Муссаві народилася 1980 року в Тегерані. Має бакалаврський ступінь із режисури факультету кіно і театру Тегеранського університету мистецтв. Працювала помічницею режисера та сценарною радницею коротко- і повнометражних ігрових і документальних фільмів. Зняла дві короткі ігрові та одну короткометражну документальну стрічку. Її документальна кіноробота середнього метражу «З Ірану: Розлучення» брала участь та отримала нагороди фестивалів по всьому світі. «У пошуках Фарідех» – її перший повнометражний документальний фільм.

Режесер

Курош Атає

Народився 1990 року в Боджнурді, розпочав кар'єру режисера. Отримав ступінь бакалавра кінорежисури та магістра драматичної літератури на факультеті кіно і театру Тегеранського університету мистецтв. Після певного досвіду у створенні короткометражних фільмів та роботи асистентом режисера у кількох короткометражних і повнометражних художніх фільмах і телесеріалах, він продовжив свою кар'єру, зосередившись на документальному кіно, і зняв середньометражний документальний фільм "З Ірану, розлука" у 2013 році та повнометражний документальний фільм "У пошуках Фаріде" у 2018 році, які були відзначені нагородами на різних фестивалях по всьому світу. Крім того, він є членом асоціації іранських продюсерів документального кіно.

Film poster
Films shorts
Films shorts