У кутку

25 хв
Україна
Доступ до інформації Громадянин/-ка і держава Права людини

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Освітяни Активісти / громадські організації Студенти

У кутку

Мешканці села Панасівка на Полтавщині — а це переважно люди похилого віку — не мають громадського транспорту вже п'ять років. Їздять хіба що на підводі чи конях, не можуть вчасно купити ліки та хліб, отримати медичну допомогу.

Зоя Іванівна Шульга — мешканка цього села, вирішує подати інформаційний запит, щоб дізнатися від влади, чому скасовано рейсовий автобус до їхнього села. Реакцією влади на інформаційний запит є підписання нового договору зі «старим» перевізником, який роками не виконував умови попередньої угоди, позбавивши мешканців транспортного сполучення. Це не зупиняє Зою Іванівну і вона продовжує писати запити та звернення. Чи ходитиме врешті автобус до її села? Як вижити в населеному пункті, що перебуває на межі зникнення, як переконати себе та зневірених односельців діяти?

Режесер

Дмитро Тяжлов

Дмитро Тяжлов режисер-оператор документального кіно, куратор лабораторіїдокументального кіно для молодих митців Indie Lab, куратор документальноїпрограми Фестивалю американського кіно «Незалежність», майстер курсукафедри кінотелеоператорства Київського національного університету театру, кіноі телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts