Це моя земля

93 хв
Франція
Права меншин Свобода совісті та віросповідання Право на освіту Права дитини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Учні Студенти Державні службовці Освітяни

Це моя земля

Як в освітніх системах Палестини та Ізраїлю викладають історію цих країн? «Це моя земля» зображує кількох єврейських та арабських учителів упродовж навчального року. Спостерігаючи за їх суперечками й обміном думками з учнями, дебатами з міністерствами освіти та їх поглядами на шкільну програму, глядачі отримують уявлення про глибокий і тривалий вплив, який ізраїльсько-палестинський конфлікт транслює наступному поколінню.

Режесерка

Тамара Ерде

Тамара Ерде, яка народилася 1982 року в Тель-Авіві, – французько- ізраїльська режисерка. Живе і працює в Парижі. Закінчила Академію Бецалель у Єрусалимі, згодом відвідувала Школу кіно Ле Френуа у Франції. Тамара створює різноманітні документальні та ігрові фільми, перформанси й відеоінсталяції.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Чесно кажучи, фільм виявився не зовсім простим для перегляду. Буду відвертою, але перші 10 хвилин мені не хотілося продовжувати дивитися цей фільм, через певні незрозумілі для мене речі, проте потім я не помітила коли він закінчився. Після перегляду фільму у мене залишилося доволі двояке відчуття і багато запитань щодо проблеми, що склалася в регіоні.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA «Права людини крізь обʼєктив»