Історії про торгівлю органами

82 хв
Канада
Права людини Медичні права.Охорона здоров’я.

Для кого:

Активісти / громадські організації Державні службовці Журналісти Юристи Освітяни Студенти Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Історії про торгівлю органами

Скільки ви взяли б за свою нирку? А за печінку? Трансплантати – гостра необхідність для багатьох людей в усьому світі. Так само є й ті, хто використовує свої органи для швидкого заробітку. Щороку тисячі трансплантатів купують і продають на чорному ринку, який процвітає в десятках країн, де закон є заручником грошей. В своєму захопливому й провокативному фільмі режисер Рік Естер Бінсток занурюється в таємничий і незрозумілий для багатьох світ. «Історії про торгівлю органами» – це своєчасна, деталізована й багатогранна історія про етичні й правові суперечності навколо тіньового ринку трансплантатів. Цей ринок часто стає в пригоді тим, кому не встигає або не може допомогти офіційна медицина – тим, хто обирає між смертю та порушенням закону.

Режесерка

Рік Естер Бінсток

Рік Естер Бінсток є володаркою «Еммі» і найбільш відома завдяки своїм документальним розслідуванням. Її фільми були показані на більш ніж 40 міжнародних кінофестивалях і телеканалах у понад 50 країнах світу. Її стрічки, зокрема «Секс-раби» та «Ебола: в епіцентрі спалаху», вибороли десятки престижних відзнак, включно з відзнакою імені Едварда Мерроу.

 

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ

(Вибране): СНІД в Африці (1990), Смертоносні течії (1991), Ебола: в епіцентрі спалаху (1996), Секс-раби (2006), Біблійні чудовиська (2010), В пошуках Атлантиди (2011)

Film poster
Films shorts
Films shorts