Содік

44 хв
Великобританія
Право на справедливий суд Права дитини Перехідне правосуддя

Для кого:

Працівники пенітенціарної служби України Заклади ДПтСУ Широке коло глядачів (від 18-ти років) Журналісти Активісти / громадські організації Студенти Учні Освітяни

Содік

Содік мріяв вступити до університету 2008 року й стати лікарем. І от минає п’ять років, і його вже судять за вбивство. Режисер Адейємі – близький друг Содіка, колись разом вони заснували футбольну команду в своєму мікрорайоні. 2008 року він вирішив створити фільм про Содікові сподівання вивчитись на лікаря, а не опинитися у тюрмі, як він тоді казав. Убитий, хлопець на ім’я Сильвестр, також мав мрію – стати професійним спортсменом – але виявилося, що він, як і Содік, жив подвійним життям. Адейємі в процесі зйомки шукає поворотний момент, який назавжди змінив життя юнака, що колись хотів стати лікарем.

Режисер

Адейємі Майкл

Адейємі Майкл народився в Лагосі (Нігерія), виріс у Лондоні. Має магістерський диплом з документальної режисури (Стипендія Левергалма) Національної школи кіно і телебачення. Зараз займається публічними виступами в районних меріях Лондона й на міжнародних зустрічах. 

Film poster
Films shorts
Films shorts

Після перегляду фільму глядачки розмірковували про те, що у сучасному світі не повинно бути місця для расових стереотипів і нетерпимості. Піднімалась тема факторів навколишнього середовища, що впливають на життя людей.

Ліна Бабич,
модераторка кіноклубу Docudays UA при ГО «НУО “Сучасний формат”»