Хворісукалюди

75 хв
Україна, Австрія
Права людини

Для кого:

Учні Працівники пенітенціарної служби України Освітяни Державні службовці Активісти / громадські організації Журналісти Заклади ДПтСУ Студенти Юристи

Хворісукалюди

У пошуках своєї матері хлопець повертається до рідного села, де панує деградація, ненависть та садистичний гнів. Вагітна дівчина хоче народити, хоча на її нащадка напевне чекає ще важче дитинство, але сестри переконують її зробити аборт. 

Режесерка

Юрій Речинський

Юрій Речинський – режисер, монтажер і сценарист. Народився у 1986 році. Навчався у Київському Політехнічному Інституті та КНУ ім. Карпенка-Карого, пізніше кинув навчання. Працював монтажером і режисером на телебаченні, режисером монтажу  реклами, а також короткометражних, телевізійних і художніх фільмів.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Захід дуже сподобався. Завдяки цьому фільму можна прикути увагу до проблем, які трапляються в житті наркозалежних людей. Завдяки перегляду та можливості обговорити цю проблему між ключовою аудиторією та тими, хто може якось вплинути на вирішення проблеми, є надія що все-таки наркозалежні мають шанс на порятунок.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA Луганського обласного товариства «Всеукраїнська мережа ЛЖ»³двідувачка кіноклубу Docudays UA Луганського обласного товариства «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»