Ти, бля, рота закрий!

25 хв
Україна
Свобода слова та думки Права людини Доступ до інформації

Для кого:

Журналісти Юристи Студенти Активісти / громадські організації

Ти, бля, рота закрий!

Сергій Чагаров з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір'я вибухівку.

Режисерка

Таїсія Кутузова

Режисерка та операторка з Криму. Випускниця Українського католицького університету. П’ять років працювала як мультимедійний журналіст для «Радіо Свобода». Як співрежисерка та операторка зняла короткометражні документальні фільми «Живі і Нескорені» (2016) та «Молодість 1927» (2017).

Film poster
Films shorts

Спочатку я трохи злякалась такої назви з лайкою, але незважаючи на це, я отримала масу задоволення, коли дивилася та обговорювала цей фільм. Він дуже реалістично передає українські реалії, бюрократію, корупцію. І дуже круто, що створюються фільми, які висвітлюють такі ситуації, як з Сергієм.

Відвідувачка кіноклубу Docudays UA Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова