Це такий класний фільм! Незважаючи на те, що я не люблю довгих фільмів, цей мені запам’ятається надовго. Найбільше вразив той момент, коли подружня пара залишили вдома немовля, хоча у віртуальній грі виховували та доглядали «неіснуючу» дитину. Мабуть, найстрашніше, що люди не розуміють, де та тонка межа між реальним та віртуальним світом. І потім так легко стати жертвою вигаданого, яке «пожиратиме» твій розум, психіку, а потім і все життя.
О Інтернет! Мрії цифрового світу
О Інтернет! Мрії цифрового світу
Герцоґ веде глядача в подорож крізь незручні розмови, що розкривають перетворення онлайн-світу, та перевіряє, чи працює реальний світ за законами віртуальності – від бізнесу до освіти, від космічних польотів до охорони здоров’я, та, звісно, на рівні особистих стосунків між людьми.
Режисер
Вернер Герцоґ
Вернер Герцоґ – німецький режисер, письменник, у його фільмографії – понад 60 стрічок. Його роботи відзначено більш як 50 нагородами та номінаціями: від «Срібного ведмедя» на Берлінале за найкращий художній дебют «Ознаки життя» (1968) до номінації на Оскар за документальний фільм «Зустрічі на краю світу» у 2009 році. Герцоґ є унікальним режисером: критики пов’язують його із традицією Нового німецького кіно (на рівні з Рейнером Фассбіндером та Вімом Вендерсом), але сам він заперечує цю причетність. Відомий як завдяки своїм ігровим фільмам, так і документальним.