Межигір'я

22 хв
Україна
Права людини Громадянин/-ка і держава Доступ до інформації Право на людську гідність Свобода слова та думки

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Активісти / громадські організації Журналісти Освітяни Студенти Юристи

Межигір'я

«Межигір'я» — знов стало державної резиденцією, яку раніше було за корупційними схемами вкрадено у держави і зроблено приватною територією 4-го президента України, втікача у розшуку за масові вбивства мирних громадян Віктора Януковича.

Сергій Лещенко, журналіст інтернет-видання «Українська правда» декілька років веде розслідування, щоб з'ясувати, кому належить резиденція у Межигір'ї та на яких засадах там мешкає президент України. Завдання майже безнадійне, бо жоден із чиновників не йде на співпрацю. Втім новий закон «Про доступ до публічної інформації» нібито має принципово змінити ситуацію… Сергій Лещенко пише інформаційні запити, аби з'ясувати нові деталі про власників та мешканців «Межигір'я».

Режисер

Володимир Тихий

Український кінорежисер, сценарист та продюсер документальних та ігрових фільмів. Народився 25 лютого 1970 року у Червонограді Львівської області. Після закінчення школи Володимир вступив у 1987 році в Червоноградський гірничий технікум. У 1989-1991 роках служив у радянській армії у морській авіації, був дислокований в Білорусі. Згодом у 1992 році вступив а 1997 році закінчив режисерський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого (майстерня Михайла Іллєнка).Свою кар'єру розпочав як режисер телефільмів та телесеріалів, згодом змінив фокус на документалістику і в решті-решт остаточно перейшов до зйомок повнометражних художніх фільмів.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts