Як у тебе справи, Рудольфе Мінг?

62 хв
Латвія
Права дитини Права людини

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Працівники пенітенціарної служби України Заклади ДПтСУ Учні Студенти Освітяни Активісти / громадські організації

Як у тебе справи, Рудольфе Мінг?

13-річний Рудольф живе манією робити кіно. Передусім його цікавлять фільми жахів; він їх виготовляє за спеціальною технологією: малює кожний кадр на довгих смугах паперу. Він крутить готові фільми на проекторі для слайдів під спеціальний живий звуковий супровід. Історія Рудольфа ілюструє конфлікт між уявним світом хлопчика та суспільством, де його налаштовують жити за певними правилами й догмами. Як він з тим впорується? Найбільша несподіванка відбувається тоді, коли місцевий священик просить Рудольфа зробити фільм, який будуть показувати під час служби.

Режесер

Робертс Рубінс

Робертс Рубінс народився 1976 року. Навчався телережисурі в Латвійській академії культури. Зняв кілька короткометражних документальних фільмів; працював на ТБ та в рекламі. Брав участь у багатьох мультимедійних культурних акціях у якості арт-директора. Тісно співпрацював з Національною оперою Латвії, Національним концертним агентством Латвії та кількома латвійськими театрами. Здобув кілька нагород за режисерську роботу на латвійському телебаченні. Співавтор концепції проекту «Концертний зал на природі», який збирає виконавців та публіку на тлі прекрасних краєвидів. Наразі працює над новим документальним фільмом про творчість і готується ставити театральну п’єсу.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts