Готель 22

8 хв
США
Права людини Громадянин/-ка і держава Право на соціальне забезпечення

Для кого:

Юристи Журналісти Активісти / громадські організації Широке коло глядачів (від 18-ти років) Заклади ДПтСУ Працівники пенітенціарної служби України Студенти Учні Освітяни

Готель 22

Події фільму відбуваються протягом однієї драматичної ночі в автобусі у Кремнієвій долині. Лінія 22 – єдиний цілодобовий автобусний маршрут у Пало Альто. Удень це звичайний міський автобус. Проте вночі він перетворюється на неофіційний притулок для бездомних.

Режисерка

Елізабет Ло

Елізабет Ло народилася й виросла у Гонконзі, отримала ступінь бакалавра з англійської мови та кінознавства Школи мистецтв Тіш Нью-Йоркського університету. Її короткометражні фільми мали успіх на фестивалях Америки і Європи, включаючи «Санденс», True/False, DOC NYC та DOK Лейпциг. Зараз вона навчається на магістратурі Стенфордського університету на програмі з документального кіно. До вступу в університет Елізабет написала сценарій і стала співпродюсеркою відзначеного нагородами документального серіалу «Наша Америка із Лісою Лінґ».

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Неочікуваний сюжет фільму, особливо враховуючи місце, де відбуваються події. Фільм «Готель 22» показує проблеми, які є в сучасному світі, не дивлячись на те, що дуже багато розвинутих технологій. Розвиток науки і техніки в цілому вплинув на людство, проте завжди залишаються незахищені верстви населення, які потребують соціального захисту — навіть в такому місці, як Кремнієва долина.

Катерина,
відвідувачка кіноклубу Docudays UA при Українській ЗОШ №13 Селидівської міської ради