Євромайдан SOS

21 хв
Україна
Свобода мирних зібрань та об’єднань Свобода слова та думки Право на свободу та особисту недоторканність Права людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Юристи Учні Журналісти Студенти Працівники пенітенціарної служби України Заклади ДПтСУ Освітяни Державні службовці Активісти / громадські організації

Євромайдан SOS

Євромайдан SOS виник з ініціативи молодих правозахисників та активістів, які об’єдналися 30 листопада після побиття студентів на Євромайдані. Нині громадська організація веде моніторинг військових злочинів, займається міжнародною адвокацією та звільняє політичних в'язнів. 

 

Олександра Матвійчук – відома в Україні молода правозахниця, керівник Центру Громадянських Свобод розповідає, як  наступного дня після побиття студентів на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року активісти відкрили “гарячу” лінію для постраждалих і ще одну - для волонтерів-адвокатів. І таким чином забезпечили юридичні послуги та захист у судах для учасників протесту. Нині вони ведуть моніторинг військових злочинів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, передають добуті документи в Гаазький суд, займаються міжнародною адквокацією та борються за звільнення українських політичних в'язнів у Росії.  

Режисер

Сергій Лисенко

Сергій Лисенко закінчив режисерський факультет Київського національного університету кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Працював режисером і сценаристом у компаніях FilmUA і Star Media. У 2012 році разом із партнером Віктором Щєґловим заснував студію ≪Генератор Фільм≫ для роботи над власними кінопроектами.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Сувора реальність подій Революції Гідності вражає. У ній команда режисерів-професіоналів не лише зуміла зловити і зафіксувати для історії Велику Правду, а й передати майбутнім поколінням дух непокори системі, яка намагалася утримати українців у проросійському рабстві.

Відвідувач кіноклубу Docudays UA Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки