Стираючи Девіда

80 хв
Великобританія
Громадянин/-ка і держава Доступ до інформації Права людини

Для кого:

Активісти / громадські організації Освітяни Учні Працівники пенітенціарної служби України Державні службовці Студенти Заклади ДПтСУ Широке коло глядачів (від 18-ти років)

Стираючи Девіда

Девід Бонд живе в країні, де стежать за кожним кроком кожної людини. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя – та її втрати.

Режесер

Девід Бонд

Девід Бонд – режисер, продюсер та сценарист документальних фільмів, рекламних роликів і короткометражних фільмів, відзначених численними нагородами. 2004 року закінчив Met Film School і відтоді працював над різноманітними кінопроектами на соціальні й політичні теми. «Стираючи Девіда» – його перший повнометражний документальний фільм. Девід Бонд разом зі своїм творчим партнером Ешлі Джонс керує компанією Green Lions і зараз працює над кількома проектами, зокрема, новими повнометражними документальними фільмами і циклами радіопередач для BBC. Крім того, він пише книжку про свій досвід утікача.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Діти під час обговорення фільму зробили висновок про те, що у світі дуже часто порушуються права людини на захист персональних даних і приватність. Пробували шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Серед інших пропозицій були такі, як вдосконалення державної правоохоронної системи, а також необхідність аналізу всієї інформації, яку людина надає про себе.

Наталя Воскобойникова,
модераторка кіноклубу Docudays UA Cинельниківського ліцею №1