Очищення

14 хв
Україна
Свобода пересування Свобода мирних зібрань та об’єднань Свобода слова та думки Право на свободу та особисту недоторканність Права людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Широке коло глядачів (від 18-ти років) Юристи Журналісти Студенти Працівники пенітенціарної служби України Заклади ДПтСУ Державні службовці Освітяни Активісти / громадські організації

Очищення

Єгор Соболєв – головний люстратор країни. Такий титул йому дали журналісти після перемоги Євромайдану. Тому що нова влада обіцяла створити люстраційний комітет при Кабінеті міністрів і призначити Єгора Соболєва керівником. Але на тому все й затихло – ні повноважень, ні комітету, ні закону про очищення влади. Хоча люстрація була основною вимогою Майдану.  Проте Єгор не та людина, яка здається. Він бореться і перемагає. Цей фільм про внутрішню силу людини, яка пройшла шлях від правозахисника до коменданта Євромайдану, від журналіста до народного депутата, від борця з корумпованою державною владою до державного діяча.

Режесер

Сергій Лисенко

Сергій Лисенко закінчив режисерський факультет Київського національного університету кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Працював режисером і сценаристом у компаніях FilmUA і Star Media. У 2012 році разом із партнером Віктором Щєґловим заснував студію «Генератор Фільм» для роботи над власними кінопроектами.

Film poster
Films shorts

Люди, які вийшли на Майдан — дійсно хотіли змін в країні на краще. Але на хвилі патріотизму прийшли і ті люди, які цих змін не хотіли. Громадські активісти намагаються зрушити багато питань з «мертвої точки». Питань в різних галузях: законодавстві, екології, економіці, питань з прав людини, свободи слова та багато інших. Своїми активними діями вони змушують представників влади вирішувати ті чи інші важливі питання.

Відвідувач кіноклубу Docudays UA Мелітопольської установи виконання покарань № 144