Ціна моди

93 хв
США, Великобританія, Франція, Італія, Індія, Данія, Китай, Бангладеш, Камбоджа, Гаїті, Уганда
Захист довкілля

Для кого:

Активісти / громадські організації Широке коло глядачів (від 18-ти років) Освітяни Студенти Учні

Ціна моди

При написанні методичного сценарію до фільму «Вийшло з моди» режисерів Яяак Кільмі та Леннарта Лаберенца, включеного до 8-ї колекції ми використовували чимало посилань на кінострічку «Ціна моди». У цих двох роботах навіть зустрічаються одні і ті ж особи – наприклад, британська дизайнерка одягу, яка виготовляє екологічно-дружні речі.

 

Отож, ці два фільми допомагають скласти більш повне і цілісне уявлення про масштаби проблеми, її прояви та впливи на різні сфери життя. З огляду на це «Docudays» придбав право на включення фільму «Ціна моди» до репертуару фільмів Мережи DOCU/CLUB. В той час, як «Вийшло з моди», наприклад, демонструє спробу запровадження вдалої практики (зменшення затрат ресурсів та оптимізацію у виготовленні речей), «Ціна моди» простежує ланцюг «виробництво-споживання» до його основ - вирощування бавовни, яку закуповують для виготовлення тканин. 

 

Пропонуємо організовувати обговорення цих двох фільмів у комплексі і планувати відразу кілька зустрічей зі своїми глядачами та глядачками – демонструючи спочатку один фільм, а потім другий. Фактично, сценарій та адвокаційний модуль до фільму «Вийшло з моди» передбачає такий об’єднаний формат. Також, оскільки ці методичні розробки сформовані за принципом «конструктора» - це дозволяє на власний розсуд обирати послідовність вправ, а отже – і послідовність показу фільмів. Іншими словами, можна починати як з показу фільму «Вийшло з моди», так і з показу фільму «Ціна моди». 

 

Режисер

Ендрю Морган

Актор, режисер, сценарист.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts