Цвіт крізь сльози

38 хв
Китай
Права людини Права дитини Право на освіту Трудові права та міграція

Для кого:

Освітяни Учні Студенти Активісти / громадські організації

Цвіт крізь сльози

Це історія боротьби і виживання: група дітей-квіточок намагається торувати собі шлях у майбутнє. Героями фільму є Юань і Сян, які займаються акробатикою, та їхні батьки. На худенькі дитячі плечі покладені надії обох родин. Дорослішаючи, вони мусять як фізично, так і морально долати труднощі, але водночас і вчаться по-своєму радіти кожному дню. У цій документальній стрічці висловлена стурбованість режисера про життя звичайних людей у Китаї.

Режесер

Хуацін Цзінь

Хуацін Цзінь народився 1980 року в Китаї. Він працює режисером на телеканалі Zhejiang Satellite. Як режисера-документаліста його цікавлять теми довкілля, життя робітників, проблеми молоді. Його фільми брали участь у багатьох міжнародних фестивалях, здобули 22 відзнаки на міжнародних кінофестивалях і були номіновані на нагороди понад 100 разів.


Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts

При перегляді фільму «Цвіт крізь сльози» обговорювали питання: чи порушують права дитини заняття професійним спортом? Що означає піклуватися про дитину? нести відповідальність за виховання і розвиток дитини? Як розуміємо статтю 18 Конвенції про права дитини? Емоції, активна дискусія, схвильованість та репліки при перегляді та обговоренні засвідчують про актуальність теми прав людини серед студентської молоді.

Ірина Ковальчук,
модераторка кіноклубу Docudays UA Луцького педагогічного коледжу