Жертвопринесення

23 хв
Великобританія, Індія
Права меншин Свобода пересування Право на свободу та особисту недоторканність Тоталітарні режими Права людини Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Журналісти Широке коло глядачів (від 18-ти років) Державні службовці Учні Студенти Освітяни Активісти / громадські організації

Жертвопринесення

Лхамо Кьяб, тибетський мандрівник, тікає у вигнання до Індії, але таємно повертається до Тибету в символічній мандрівці, щоб привернути увагу до страждань свого народу. У цей же час 130 тибетців вдалися до самоспалення у Тибеті. Фільм розглядає наслідки жертвопринесень, вчинених тибетцями в ім’я свободи.

Режесер

Тео Гессінг

Тео Гессінг – режисер-документаліст і відеожурналіст, який мешкає в Лондоні. Створив свій перший документальний фільм у 2011 році, навчаючись у Національній школі кіно й телебачення Великобританії. До того, як почати знімати кіно, Тео працював дослідником у сфері міжнародного розвитку. Зараз він знімає короткометражні документальні фільми для новинних медіа.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Під час обговорення молодь зініціювала дискусію: чи вартує свобода таких жертв і чи можливо меншинам знайти інші способи привернути увагу міжнародної громадськості до порушення їхніх прав.

Оксана Червякова,
модераторка кіноклубу Docudays UA при Міській молодіжній громадській організації міста Золотоноша