Вигорання

85 хв
Бельгія, Франція, Швейцарія
Трудові права та міграція Медичні права.Охорона здоров’я. Громадянин/-ка і держава

Для кого:

Юристи Студенти Учні Освітяни Журналісти Заклади ДПтСУ Працівники пенітенціарної служби України Державні службовці Активісти / громадські організації

Вигорання

Цей фільм – драма про життя та смерть. Протягом двох років бельгійський режисер Жером ле Мер спостерігав за працівниками хірургічного відділення однієї з найбільших лікарень Парижа. Вони весь час у стресовому стані, їм бракує рук, урізають бюджетне фінансування. Працівники борються одне з одним за ресурси. Тим часом менеджмент нав’язує їм все більш суворі вимоги ефективності та прибутковості.

Режесер

Жером ле Мер

Жером ле Мер – режисер і письменник, відомий за фільмами «Велика подорож» (2013) та «Де кохання у пальмовому гаю?» (2007). Закінчивши у 1995 році навчання на журналістиці у Брюссельському університеті та на режисурі в Інституті мистецтв для масових комунікацій (Institut des Arts de Diffusion) у Бельгії, Жером зняв кілька короткометражних художніх фільмів. У 2012 році Жером завершив роботу над стрічкою «Чай чи електрика» – повнометражним документальний проектом, який здобув близько тридцяти нагород. У 2013 році Жером зняв повнометражний художній фільм «Велика подорож», який здобув нагороду за найкращий фільм на знаменитому Festival du film Grolandais (Франція) і був обраний для показів на кількох найбільших міжнародних кінофестивалях.

Film poster
Films shorts
Films shorts
Films shorts
Films shorts

Після перегляду фільму обговорили проблему професійного та емоційного вигорання, причини, що його спричиняють та його ознаки. Провели експрес–тестування працівників, з метою визначення рівня вигорання кожного/-ї. Обговорили профілактику та шляхи подолання професійного та емоційного вигорання.

Ліна Бабич,
модераторка кіноклубу Docudays UA при НУО «Сучасний формат»